Oferta szkoleniowa +50/60.

mae-ciche-1-065

 „ Do odważnych świat należy, nie bądź gorszy od młodzieży! „

Wiek 50/60+ to wspaniały czas na realizowanie własnych marzeń i pasji oraz poszukiwanie nowych wyzwań! Jednym z nich może stać się ekscytująca jazda na nartach, tym bardziej , że w okolicach Kazimierza Dolnego znajduje się kilka doskonale utrzymanych stoków narciarskich z wykwalifikowaną kadrą szkoleniowców. Niestety w wielu przypadkach bywa tak, że osobom w wieku (50+, 60+) brakuje chęci i motywacji, żeby doskonalić posiadane już umiejętności lub nauczyć się od podstaw jazdy na nartach. Dojrzałe osoby nie zawsze pamiętają, że aktywny wypoczynek sprzyja dobrej kondycji fizycznej i umysłowej. Kazimierz Dolny i jego okolice są idealnym miejscem do wypoczynku dla osób preferujących zimowe sporty! Jedną z najpopularniejszych form aktywności w sezonie zimowym jest jazda na nartach. W Kazimierzu Dolnym i jego okolicach znajdują się cztery stacje narciarskie i znakomicie przygotowane trasy zjazdowe zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych narciarzy. Przy stokach restauracje oraz dobrze wyposażone wypożyczalnie sprzętu. Początkujący narciarze mogą trenować pod okiem wykwalifikowanych instruktorów narciarstwa i snowboardu z wieloletnim doświadczeniem. W naszym regionie działają trzy Szkoły Narciarskie z licencją PZN-SITN.

Pamiętajmy,   że  bardzo  dużo osób w tym wieku chętnie korzysta ze stoków narciarskich, ale są  to samouki, amatorzy lub osoby, które w przeszłości nie miały dostępu do profesjonalnych szkoleń lub – mimo zmiany sprzętu – nadal nie zmieniły techniki jazdy.  Propozycja  dodatkowego  kursu  daje  możliwość  przedłużenia ich aktywność narciarskiej dzięki poprawieniu umiejętności technicznych, a tym samym  ułatwienie decyzji o powrocie do  narciarstwa. Zapewnia także zwiększenie ich bezpieczeństwa podczas uprawiania narciarstwa. Dużym komfortem dla takich osób jest także wiek instruktorów (50+), którzy dostosowują szkolenia do wieku i umiejętności każdego uczestnika szkolenia. To oni bowiem będą właściwymi realizatorami oferowanego szkolenia –łatwiej im ośmielić szkolących  się  seniorów,  ze względu na  podobieństwo  zainteresowań ,  sposobu komunikacji i własny przykład.

Planowanie wyjazdów na szkolenia   narciarskie,  ustalenie  programu  nauczania : 601 979 570 Andrzej Kozłowski / + 60 /– Szkoła Narciarska Kozlo-Ski.

Zapraszamy do skorzystania z profesjonalnych kursów nauki jazdy na nartach!

narty-294 dsc_0077 kazimierz_3

 

mae-ciche-1-065