Sezon zimowy 2016/17.

dsc_0170

Ruszamy do kolejnego sezonu narciarskiego . Długoterminowe prognozy pogody dają nadzieję na szybką możliwość ruszenia wszystkich stacji narciarskich w naszym regionie.

KONICA MINOLTA DIGITAL CAMERA

Parchatka , Rąblów, Kazimierz Dolny są już po odbiorach technicznych nadzoru wyciągów i oczekują jedynie na minusowe temperatury, pozwalające na rozpoczęcie sztucznego naśnieżania stoków.

Licencjonowana Szkoła Narciarska KOZLO-SKI PZN –SITN im. doc. Bronisława Haczkiewicza w tym sezonie znalazła się w Informatorze Przedsezonowym SITN promując narciarstwo na Lubelszczyźnie i w Kazimierzu Dolnym. / www.sitn.pl/ ./ Do pobrania informator w pdf./

Czy warto wybierać Szkoły z licencja PZN-SITN ? Na pewno tak. Wybór takiej Szkoły stanowi gwarancję najwyższego poziomu nauczania jazdy na nartach oraz zapewnia odpowiednie podejście do bezpieczeństwa kursantów. Szkolenie w szkołach z licencją odbywa się w oparciu o najbardziej sprawdzone metody. Nauczamy według Programu Nauczania Narciarstwa Zjazdowego opracowanego przez Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN. Zajęcia prowadzone są przez doświadczonych Instruktorów, w miłej i bezstresowej atmosferze.

Na naszym terenie działają jeszcze dwie takie Szkoły posiadające licencję PZN-SITN. RACE-SKI –Kurów prowadząca od wielu sezonów szkolenie na terenie wyciągów narciarskich Rąblowa oraz ROMANISZYN-SKI szkoląca zarówno na terenie Lubelszczyzny jak i poza granicami kraju organizując szkolenia wyjazdowe. Nie można zapomnieć o jeszcze jednej ze Szkół : MARCELUS z Parchatki. Szkoła ta mimo braku licencji PZN-SITN jest od wielu sezonów znaną z wysokiej jakości szkolenia grupą doskonałych nauczycieli WF, których pasją jest narciarstwo.

Do zobaczenia na stokach .